Po Pobierowie ruszą kolejne obiekty Linea Mare – w Kołobrzegu i Mrzeżynie

Po otwarciu w czerwcu w Pobierowie pierwszego obiektu Linea Mare ze 115 pokojami w 5-gwiazdkowym hotelu oraz 118 apartamentami inwestycyjnymi szczecińska Grupa TOM rozpoczyna inwestycje w kolejne obiekty pod tą marką, której operatorem jest sieć Górskie Resorty, w Kołobrzegu i Mrzeżynie. Planuje też duży kompleks w Szklarskiej Porębie.

WMrzeżynie w pierwszym etapie oddanych ma być 67 apartamentów o powierzchni od 25 do 40 m kw. z balkonami lub ogródkami oraz tarasem na dachu i wewnętrznymi miejscami parkingowymi. Sprzedaż apartamentów inwestycyjnych ruszyć ma w najbliższych miesiącach, a otwarcie planowane jest w 2025 r. W Kołobrzegu projekt kompleksu apartamentowo-hotelowego z kilkudziesięcioma apartamentami w pierwszym etapie jest obecnie w fazie przygotowywania, a otwarcie zapowiadane jest na rok 2026. Powstać ma przy ul. Morawskiego w zagłębiu hotelowo-apartamentowym, gdzie działają już m.in. trzy kompleksy Zdrojowej Invest (Marine, Diune i Radisson), Seaside Park, Arka Medical Spa, Ikar Plaza i Sun & Snow Resort, a powstają lub są planowane Woźniak Hotel, Harmony Resort i inwestycja Marvipolu, w której wcześniej zapowiadany był hotel Mővenpick.

Grupa TOM to siedem spółek, tworzących jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sektora recyklingu oraz prefabrykacji zbrojeń budowlanych i obrotu stalą w Polsce. Istnieje od 1990 r., a dzięki sprzedaży 600 tys. ton surowców wtórnych poddawanych recyklingowi oraz stali osiąga ponad 1 mld rocznych obrotów. Grupa TOM Nieruchomości to spółka specjalizująca się w inwestycjach w nieruchomości ulokowane w lokalizacjach wypoczynkowych. Swoje doświadczenie w inwestowaniu własnych środków w apartamenty inwestycyjne rozszerzyła o portfolio projektów deweloperskich obejmujących inwestycje hotelowe i apartamentowe w miejscowościach wypoczynkowych z największym potencjałem rozwoju. Kolejną inwestycją ma być duży kompleks z ok. 600 apartamentami w Szklarskiej Porębie przy ul. Górnej, również zarządzany przez Górskie Resorty.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *