GRUPA PHH: rozpoczyna modernizacje hoteli Royal, Krynica i Wolin

Grupa PHH podpisała umowy z generalnymi wykonawcami na przeprowadzenie modernizacji w trzech hotelach: spółka PHH Hotele z konsorcjum Hochtief Polska na przeprowadzenie drugiego etapu kompleksowej modernizacji hotelu Royal w Krakowie, aby wprowadzić go pod markę Le Méridien, a spółka Elbest – z konsorcjum Technico Facility Engineering na modernizację hoteli Krynica i Wolin, które działać będą pod marką Halo.

Hochtief Polska przeprowadzi modernizację Royala wraz z dostosowaniem do wymagań sieci Marriott International i standardu marki Le Méridien. Prace będą trwać do trzeciego kwartału 2025 r. Do dyspozycji gości zostanie oddanych 120 pokoi, trzy sale konferencyjne, restauracja i parking. – Kontynuacja tej inwestycji jest kluczowym elementem realizacji biznesplanu, który zakłada wprowadzenie dla hotelu Royal marki Le Méridien.

Jestem przekonana, że zakończenie tej modernizacji i wprowadzenie pierwszego w Polsce hotelu luksusowej międzynarodowej marki uczyni go wyjątkowym miejscem dla gości. Warto wspomnieć, że hotel jest wpisany do rejestru zabytków oraz na listę światowego dziedzictwa, co znacznie wyróżnia go wśród krakowskich hoteli – mówi prezes zarządu PHH Hotele Aneta Wodyk. W hotelach Krynica w Krynicy-Zdroju i Wolin w Międzyzdrojach początek prac został zaplanowany na pierwszy kwartał 2024 r. Celem modernizacji jest podniesienie standardu obiektów oraz odnowienie wnętrz.

Oba hotele będą funkcjonowały pod szyldem stworzonej niedawno przez PHH marki Halo, która ma zachęcać do wypoczynku w atrakcyjnych turystycznie miejscach Polski, a działają już pod nią m.in. obiekty w Helu i Szczyrku. – Zaplanowane w obiektach prace będą polegały m.in. na modernizacji pokoi wraz z łazienkami, części wspólnych, a także na wprowadzaniu wielu innych zmian, dzięki którym hotele staną się jeszcze bardziej przyjazne dla gości ceniących sobie spokój i harmonię – mówi prezes zarządu Elbest Marcin Długoborski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *