Wojciech Molenda dyrektorem powstającego Hilton Garden Inn Radom

Wojciech Molenda, przez ponad dwie dekady związany z 3-gwiazdkowym hotelem Partner na warszawskiej Białołęce, został dyrektorem generalnym hotelu Hilton Garden Inn, który otwarty ma zostać w lutym 2024 r. Z branżą hotelarską związany jest od 30 lat.

Zaczynał w warszawskim hotelu Bristol jako kelner śniadaniowy, pracował też w restauracji hotelu Sheraton Frankfurt am Mein Airport. W 1996 r. zaczął pracę jako recepcjonista w orbisowskim hotelu Solny w Warszawie, po roku został w nim specjalistą ds. sprzedaży i marketingu, a w 1998 r. przeniósł się na takie samo stanowisko do hotelu Grand (obecny Mercure Grand). W 2002 r. został zastępcą dyrektora hotelu Partner ze 103 pokojami, a niedługo później dyrektorem generalnym, którą to funkcję pełnił przez kolejne 20 lat. Hilton Garden Inn Radom zaoferuje 114 pokoi w zabytkowym pałacyku w centrum miasta z dobudowaną nową częścią, restaurację, trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 400 m kw., saunę, fitness i parking podziemny na 30 aut. Grupa Unirest, która jest też właścicielem Hamptonów by Hilton w Gdańsku-Oliwie, Oświęcimiu i kompleksu DoubleTree by Hilton – Hampton by Hilton w Krakowie, rozpoczęła inwestycję w Radomiu w 2019 r., ale potem pandemia spowodowała wstrzymanie prac, które wznowione zostały pod koniec 2022 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *