Marta Masłowska z hotelu Arłamów do Holdingu Gołębiewski

Marta Masłowska, dyrektor sprzedaży i konferencji w hotelu Arłamów, przeszła do Holdingu Gołębiewski, obejmując takie samo stanowisko. Jak poinformowała w serwisie LinkedIn, „to także duże wyzwania związane z otwarciem największego hotelu w Polsce” w Pobierowie.

Z rynkiem turystyczno-hotelarskim związana jest od 17 lat. Zaczynała w krakowskim biurze turystycznym Krakus. W 2013 r. trafiła do MCC Mazurkas & Mazurkas Catering w Ożarowie Mazowieckim, najpierw jako sales manager, a następnie kierownik sprzedaży, zajmując się m.in. obsługą kluczowych klientów firmy z branży MICE. W 2018 r. została dyrektor sprzedaży na Polskę centralną hotelu Arłamów, a w 2021 r. dyrektor sprzedaży całego hotelu. W Holdingu Gołębiewski, do którego należą cztery hotele z blisko 2,4 tys. pokoi oraz przygotowywany do otwarcia w Pobierowie największy hotel w Polsce z ok. 1,3 tys. pokoi, do jej obowiązków należało będzie m.in. stworzenie strategii sprzedaży i otwarcie nowego obiektu, wspieranie i rozwój sprzedaży pozostałych hoteli w sieci, transformacja działu sprzedaży i oferty MICE oraz tworzenie efektywnych procesów sprzedażowych i nowych rozwiązań aktywujących sprzedaż.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *