Paulina Kalinowska dyrektor sprzedaży i marketingu w Sofitel Victoria

Paulina Kalinowska, dotychczasowa dyrektor sprzedaży na Polskę sieci Louvre Hotels Polska, objęła stanowisko dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu Sofitel Warszawa Victoria. Zastąpiła Małgorzatę Denier, która pełniła tę funkcję od 2014 r., a teraz przenosi swoje życie prywatne i zawodowe do Francji. Paulina Kalinowska ma 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej.

Karierę rozpoczęła w Grupie Accor, przez kilka lat związana była z działem sprzedaży hotelu Novotel Warszawa Centrum, a w 2013 r. została kierownikiem sprzedaży ds. kluczowych klientów w Grupie Orbis/Accor. W 2017 r. przeszła do sieci Louvre Hotels Group, gdzie obejęła stanowisko dyrektor sprzedaży trzymarkowego kompleksu Golden Tulip, Campanile, Premiere Classe sieci Louvre Hotels Group w Warszawie, a w 2019 r. została sales managerem tej sieci na Polskę, zarządzając departamentami sprzedaży 12 hoteli. Jako dyrektor sprzedaży i marketingu w Sofitel Victoria przejmie pieczę nad sprzedażą we wszystkich segmentach rynku, w tym nad segmentem gości indywidualnych. W związku z tym będzie odpowiedzialna także za dział rezerwacji oraz wesprze kierownik PR-u i marketingu w jej działaniach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *