Agnieszka Najberek nową dyrektor sprzedaży i konferencji w Hotelu Arłamów   PERSONALIA

Agnieszka Najberek, przez ostatnie dziewięć lat zarządzająca sprzedażą różnych hoteli sieci Hilton w Polsce, została dyrektor sprzedaży i konferencji Hotelu Arłamów.

Posiada blisko 30-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Karierę rozpoczęła w 1995 r. w dziale sprzedaży warszawskiego hotelu Le Meridien Bristol, należącego wówczas do sieci Starwood. Była kierownikiem sprzedaży grupowej i konferencyjnej w warszawskim Sheratonie. Jako dyrektor sprzedaży i marketingu wprowadzała na rynek Sheratona w Sopocie. W 2011 r. objęła takie samo w stanowisko w Sheratonie Kraków, a w 2012 r. została international sales managerem hotelu InterContinental Berlin. Od 2014 r. była dyrektor sprzedaży w Hilton Warsaw Hotel & Convention Center, a w 2020 r. została dyrektor sprzedaży w Grupie Unirest, która jest właścicielem kompleksu DoubleTree by Hilton – Hampton by Hilton w Krakowie oraz Hamponów w Gdańsku-Oliwie i Oświęcimiu.

W Hotelu Arłamów będzie nadzorować strategię sprzedaży i organizacji konferencji. Jak informuje hotel: „Celem nowej Dyrektor jest identyfikowanie nowych rynków oraz rozwijanie kluczowych partnerstw biznesowych, jak również wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, które jeszcze bardziej wzmocnią standardy usług, zapewniając naszym Gościom niezapomniane wrażenia i doświadczenia”.

– Jestem zaintrygowana możliwością pracy w Hotelu Arłamów, uznawanym za jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na rynku. Mam zamiar wykorzystać moje doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i zarządzania konferencjami, aby ugruntować pozycję hotelu jako lidera w branży – powiedziała po objęciu stanowiska Agnieszka Najberek. –  Nigdy nie zapomnę mojego pierwszego spotkania z Arłamowem. Widok zapierający dech w piersiach, natura na wyciągnięcie ręki i ilość atrakcji, które przewyższyły moje najśmielsze oczekiwania. Jestem niezwykle dumna i szczęśliwa, dołączając do zespołu tego wyjątkowego obiektu na MICE-owej mapie Polski. Arłamów to nie tylko niesamowita historia, to nie tylko hotel, to miejsce, w którym każde wydarzenie jest przeżyciem, a ja cieszę się, że korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, mogę to współtworzyć.

W Arłamowie zastąpiła Martę Masłowską, która przeszła do Holdingu Gołębiewski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *