Warszawski Courtyard najlepiej oceniony przez gości sieci Marriott w 2023 r.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport, należący do Grupy PHH, uzyskał najlepszy wynik współczynnika polecenia hotelu przez gości (Intent To Recommend). Tym samym zajął pierwsze miejsce wśród wszystkich hoteli franczyzowych sieci Marriott International marki Courtyard w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA) za rok 2023 r.

Warszawski Courtyard zajął pierwsze miejsce w aż czterech kategoriach w międzynarodowym rankingu Marriott za rok 2023 spośród ponad 80 hoteli tej marki
w regionie EMEA. Wygrał według najważniejszego współczynnika Intent to Recommend, a także w zakresie zadowolenia z usług gastronomicznych, jakości obsługi gastronomicznej oraz jakości dań serwowanych w hotelu. Osiągnięty rezultat to wynik ponad 10 tysięcy opinii gości w 2023 roku, którzy docenili codzienne zaangażowanie wszystkich pracowników hotelu za najwyższą jakość świadczonych usług.

– To wielki zaszczyt i duma dla każdego hotelu zostać najwyżej ocenionym przez gości za jakość serwisu hotelowego. Opinia ponad 10 tysięcy naszych gości to wielkie wyróżnienie dla naszego zespołu i docenienie codziennej pracy wszystkich pracowników hotelu. Zdobycie pierwszego miejsca za cały rok 2023 jeszcze bardziej motywuje nas do dalszych starań, aby nie zawieźć zaufania naszych gości – podkreśla Sylwia Korzeniewska, dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *