Szczecińskie Centrum Renowacyjne sprzedaje kamienice pod budowę hotelu

23 czerwca br. w siedzibie SCR odbędzie się aukcja, na której wylicytować będzie można dwie kamienice w Szczecinie mieszczące się przy ul. Obrońców Stalingradu. Cena wywoławcza obiektów to 14,6 mln zł. Inwestor, który zdecyduje się na kupno obu kamienic (bo jest to warunek koniczny), zobowiązany będzie do przekształcenia obiektów w co najmniej trzygwiazdkowy hotel.

Obie kamienice pochodzą z XIX wieku i są w stanie wymagającym gruntownego remontu, jednak ich bardzo dobra lokalizacja jak również historyczna zabudowa stwarzają doskonałe warunki do zaadoptowania zabytkowych wnętrz na luksusowy hotel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

3 komentarze do “Szczecińskie Centrum Renowacyjne sprzedaje kamienice pod budowę hotelu

  1. łubu dubu, łubu dubu
    strona fajna tylko tak się składa że gówno zawsze będzie gównem, niezależnie od tego jak ładnie będzie opakowane. Treść tego „apsolutnego lidera” to błąd na błędzie i nuda, tego nie zasłoni nawet najwymyślniejsze opakowanie.

    Pejsio może dalej liczyć kaskę zaciskając każdą złotówkę, a wy hołoto róbcie na niego z uśmiechem na ustach jak te barany.

  2. Merytoryczny, leksykalny i słowotwórczy majstersztyk wypowiedzi Uszczegolowionego zafrapował mnie i onieśmielił swą głęboką dojrzałością, przenikliwością… i tararara i turururu… 😉
    Le-chajim!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *