Warszawskie hotele sieci Marriott International z Fundacją Girls Future Ready

Warszawskie hotele należące do sieci Marriott International – Sheraton Grand, The Westin i Bristol, a Luxury Collection Hotel, rozpoczynają współpracę z Fundacją Girls Future Ready, by wspólnie promować rozwój młodych kobiet i zachęcić je do rozpoczęcia kariery w branży hospitality.

 Fundacja Girls Future Ready to organizacja non-profit, której misją jest wspieranie młodych kobiet w wieku 14-24 lat pochodzących z Europy Środkowo-Wschodniej poprzez rozwijanie odpowiednich umiejętności i cech, a także budowanie kluczowych kompetencji przyszłości. Zofia Kierner, założycielka i pomysłodawczyni programu, jest wielokrotnie nagradzaną aktywistką i przedsiębiorczynią, mówczynią motywacyjną, laureatką rankingu Forbes 25 Under 25 oraz Forbes 30 Under 30, a także nagrody Vogue’s Leaders 2023. – Wiemy, że kobiety odgrywają kluczową rolę w hotelarstwie i chcemy, żeby to była dla nich ciekawa ścieżka kariery. Wierzymy, że odpowiednie wsparcie ma kluczowe znaczenie w drodze na szczyt i bardzo cieszę się z otwartości sieci Marriott International na młode pokolenie – tłumaczy założycielka Girls Future Ready.

W ramach nowej współpracy liderki z trzech warszawskich hoteli będą mogły podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem z młodym pokoleniem kobiet rozpoczynających swoją karierę zawodową i poprzez wspólnie realizowane projekty wesprzeć je w tym procesie. Długoterminowa współpraca hoteli sieci Marriott International z Fundacją Girls Future Ready rozpoczęła się na początku 2024 roku, a pierwszym realizowanym projektem będzie kolejna odsłona programu HerStory zaplanowana w Hotelu Bristol.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *