Karolina Dąbrowska kierownikiem ds. kluczowych klientów MICE w Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne   PERSONALIA

Karolina Dąbrowska dołączyła do zespołu pre-openingowego Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne, które ruszyć ma w połowie roku, na stanowisko kierownika ds. kluczowych klientów odpowiadając za segment MICE.

 Z hotelarstwem związana jest od blisko 10 lat. Zaczynała w Hilton Garden Inn Airport w Krakowie jako recepcjonistka, następnie pracowała w londyńskich hotelach sieci Hilton. W 2019 r. wróciła do Polski, obejmując stanowisko kierownika recepcji w nowo otwartym kompleksie Green Mountain Hotel and Apartments w Karpaczu sieci Górskie Resorty. Następnie pracowała jako kierownik recepcji dla Grupy Thermaleo w Szczawnicy przy otwarciu nowej inwestycji Pieniny Grand.

Z końcem 2022 r. dołączyła do Grupy Arche, budując dział sprzedaży w gdańskim obiekcie Arche Dwór Uphagena, a z początkiem tego roku tworzy dział sprzedaży i marketingu jako kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialna za segment MICE. – Dołączenie do zespołu Arche Nałęczów - Sanatorium Milicyjne to nowe, ekscytujące wyzwanie zawodowe, dające nowe możliwości rozwoju zawodowego. Otwarcie kolejnego obiektu stanowi dla mnie inspirujące wyzwanie, które z niecierpliwością podjęłam. Cieszę się, że będę mogła oferować moim kontrahentom jedną z największych przestrzeni konferencyjnych w tej części kraju. Jestem ogromnie podekscytowana możliwościami, jakie oferuje nasz obiekt w Nałęczowie. Chcemy stworzyć dla organizatorów eventów wyjątkowe doświadczenie, łączące profesjonalizm, komfort i niezapomnianą atmosferę – mówi Karolina Dąbrowska

„Jest mi ogromnie miło, że Karolina przyjęła moje zaproszenie do działu sprzedaży i marketingu.  Mogłam liczyć na jej pomoc i doświadczenie w poprzednich naszych obiektach grupy Arche. Teraz pracujemy już ze sobą bezpośrednio z czego bardzo się cieszę. Liczę, że Karolina wniesie nam swoje doświadczenie i standardy pracy jakie miała okazję zdobyć pracując zagranicą.” – mówi Linda Terzić – Kierownik Sprzedaży i Marketingu.

Otwarcie Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne planowane jest na koniec drugiego kwartału 2024.  Obiekt będzie dysponować 308 pokojami, przestrzenią konferencyjną o powierzchni ponad 600 m kw., restauracją, dwoma barami, strefą SPA & wellness z basenem oraz częścią rehabilitacyjną.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *