Alicja Zaliwska dyrektor generalną Radisson Red Kraków   PERSONALIA

Alicja Zaliwska została dyrektor generalną powstającego w jednym z budynków kompleksu Unity Center w Krakowie hotelu pod marką Radisson Red. Rozpoczęła już rekrutację pozostałego personelu.

Karierę hotelarską zaczynała w warszawskim hotelu Bristol, gdzie w 2006 roku pełniła funkcję banqueting supervisora. Rok później trafiła do warszawskiego Hiltona, gdzie przeszła drogę od F&B supervisora do group, convention & event sales managera. W 2016 r. objęła stanowisko group, convention & event sales executive w DoubleTree by Hilton w Dublinie. Po roku wróciła do warszawskiego Hiltona jako senior group, conference & event sales manager. Od 2019 r. związana była z hotelem Radisson Collection w Warszawie, gdzie zaczynała jako meetings & events manager, pod dwóch latach została meetings, events & reservations managerem, a w 2023 r. operations managerem, aby następnie objąć takie samo stanowisko w hotelu Radisson Blu w Kolonii.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *