Tomasz Adamek zamieszkał w hotelu Elements w Świeradowie-Zdroju na dwa miesiące przygotowując się do walki MMA z Mamedem Khalidovem

Położenie wśród Gór Izerskich, udogodnienia dla osób aktywnych oraz baza zabiegowa 5-gwiazdkowego hotelu Elements w Świeradowie-Zdroju spowodowały, że został wybrany przez team Tomasza Adamka do przygotowań do walki, jaką pięściarz stoczy już niedługo z legendą MMA Mamedem Khalidov.

Przed pojedynkiem, który odbędzie się 24 lutego w gliwickiej PreZero Arenie. Tomasz Adamek postanowił na blisko dwa miesiące zamieszkać w Elements Hotel & SPA. Wybór obiektu i tej formy przygotowań nie był przypadkowy. Jak stwierdził Mateusz Borek dziennikarz sportowy oraz manager Adamka: – Cenię sobie współpracę ze sprawdzonymi partnerami. Właściwie zorganizowany camp jest absolutnym priorytetem, bo każdy szczegół: dieta, infrastruktura treningowa do wyłącznej dyspozycji, spersonalizowana fizjoterapia i wiele innych, to jedyna droga do wypracowania najlepszej formy.

Usytuowanie hotelu w górach oraz liczne trasy biegowe i rowerowe, wspomagać mają utrzymanie jak najlepszej formy fizycznej. – Komfortowe pokoje i apartamenty, podgrzewany basen wewnętrzny, jacuzzi, czy rozbudowana strefa saun, w skład której wchodzi m.in. łaźnia parowa z aromaterapią, biosauna czy klasyczna sauna fińska oraz nagradzane SPA przyciągają miłośników aktywnego wypoczynku oraz wszystkich tych, którzy potrzebują zregenerować ciało i duszę. Jestem przekonany, że zapewnione przez nas warunki zostaną wykorzystane przez Tomasza do wypracowania najwyższej formy na ten ważny dzień. – powiedział Rafał Urbanik, wiceprezes Elements Hotel & SPA.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Tomasz Adamek zamieszkał w hotelu Elements w Świeradowie-Zdroju na dwa miesiące przygotowując się do walki MMA z Mamedem Khalidovem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *