Park Inn by Radisson Katowice zmienia się w Hola Hotel   INWESTYCJE

Po odłączeniu się od sieci Radisson Hotel Group działający dotychczas pod marką Park Inn by Radisson (a wcześniej Best Western Premiere) hotel w Katowicach zaczyna nowy rozdział w swojej działalności jako Hola Hotel Katowice.

Jak opisuje dyrekcja hotelu: „Zmiana ta jest wypadkową naszego rozwoju i ogromu zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości usług, które oferujemy Państwu od lat przy ulicy Bytkowskiej. Jako Hola Hotel Katowice, będziemy z jeszcze większą efektywnością dążyć do doskonałości w obsłudze klienta i zapewniania Państwu komfortowego pobytu”. Hotel otwarty został w 2010 r. pod marką Best Western Premier w przebudowanym hotelu uniwersyteckim.  W 2018 r. zmienił markę na Park Inn by Radisson i zarządzany był przez sieć Radissona. Rok wcześniej otwarto przy nim Forum Kongresowe o powierzchni 800 m kw. z salami na dwóch poziomach. Dysponuje 168 pokojami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *