Nowi dyrektorzy w kompleksie Bel Mare & Aqua Resort Międzyzdroje   PERSONALIA

Anna Piątek, ostatnio związana z Marina Royal Darłowo, a wcześniej m.in. dyrektor generalna Arche Koszary w Górze Kalwarii, została dyrektor operacyjną kompleksu Bel Mare w Międzyzdrojach, a Kamil Maciag, dyrektor centralnego działu sprzedaży i marketingu Arche, objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu tego kompleksu z ponad 1 tys. apartamentów i pokoi.

Anna Piątek z hotelarstwem związana jest od ponad 30 lat. Zaczynała w 2003 r. w sieci Accor jako audytor wewnętrzny. Potem była trenerem w firmie doradczo-szkoleniowej Hotel Zone. W 2013 r. związała się z Chopin Airport Development (obecny PHH) jako audytor wewnętrzny i specjalista ds. operacyjnych. W 2017 r. została dyrektor operacyjną Grupy LEO, w której skład wchodzą m.in. Zamek Kliczków oraz Hotel Tumski i Barka Tumska we Wrocławiu, a w 2018 r. dyrektor operacyjną sieci Gromada, gdzie sprawowała nadzór operacyjny nad 11 hotelami. W 2019 r. została dyrektor generalną hotelu Arche Koszary w Górze Kalwarii, który prowadziła przez cztery lata, a w połowie ub.r. została dyrektor operacyjną kompleksu Marina Royal Darłowo.

Karol Maciąg z branżą hotelarską związał się blisko dziesięciu lat. Zaczynał na stanowisku sales manager corporate accounts w DoubleTree by Hilton Warszawa w Wawrze. W 2017 r. został zastępcą dyrektora generalnego w podlubelskim In Between Hotel by Vanilla Group (obecnie Focus Hotel Lublin Premium Conference & Spa). Od 2020 r. związany był z siecią Arche Hotele, gdzie zaczynał jako kierownik sprzedaży i marketingu, następnie został dyrektorem marketingu, a pod koniec 2021 r. dyrektorem centralnego działu sprzedaży i marketingu.

Kompleks Bel Mare & Aqua Resort dysponuje ponad 1 tys. apartamentów wakacyjnych i pokoi hotelowych (z których ok. 700 zarządza spółka operatorska warszawskiego dewelopera kompleksu Prestige ) lub będących w rękach indywidualnych inwestorów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *