Goście lubią czystość

Sposobów i środków, aby zachować higienę w pokojach, łazienkach i restauracjach, jest wiele. To jeden z priorytetów każdego hotelu.

Na to, czy gość będzie czuł się dobrze w naszym hotelu, decydujący wpływ ma czystość. To ona jest najczęstszym tematem dyskusji na forach internetowych poświęconych hotelarstwu i ona często determinuje wybór rezerwacji. - Nie warto szukać oszczędności przy zakupie środków czystości.

Od higieny zbyt wiele zależy, począwszy od komfortu gości aż po wypełnianie przepisów sanitarnych - uważa Bartosz Jedliński współwłaściciel firmy sprzątającej "Jalles". Potwierdza to także Jacek Majerowicz z firmy "Majer": - Korzystne jest także to, że zapewniamy całe zaplecze techniczne niezbędne do sprzątania.

Niezależnie od wyboru czy to źródła zaopatrzenia, czy konkretnych produktów, trzeba pamiętać, że wizerunek hotelu zależy w dużej mierze od czystości w pokojach, łazienkach i restauracjach. Warto dogłębnie przeanalizować ten aspekt działalności, żeby wyeliminować ewentualne błędy, które w znacznym stopniu wpływają na liczbę rezerwacji.

Źródła zaopatrzenia

Zaopatrzenie w środki czystości może się odbywać na tr [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Kamil Szabłowski

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *