Krzysztof Kraskowski dyrektorem regionalnym VHM na Pomorze Zachodnie   PERSONALIA

Krzysztof Kraskowski, ostatnio dyrektor generalny kompleksu Bel Mare & Aqua Resort w Międzyzdrojach, został dyrektorem regionalnym VHM Hotel Management na Pomorze Zachodnie i dyrektorem hotelu Glar Conference & SPA w Wisełce koło Międzyzdrojów, który otwarty ma zostać w przyszłym miesiącu.

Karierę w hotelarstwie rozpoczynał w recepcji hotelu Ritz-Carlton Powerscourt w Irlandii. W latach 2007-2014 pracował w Ritz-Carlton Wolfsburg w Niemczech, gdzie pełnił funkcję guest service agenta, a następnie guest service managera oraz club lounge managera. W latach 2014-2015 pracował w Hyatt Andaz w Londynie jako guest service manager. Po powrocie do Polski w 2016 r. związał się z Golden Tulip Międzyzdroje Residence jako zastępca dyrektora, a następnie awansował na dyrektora generalnego. Na początku 2019 r. został dyrektorem powstającego Seaside Park Hotelu w Kołobrzegu. Potem trafił do Bel Mare Resort jako dyrektor sprzedaży i marketingu, następnie awansował na dyrektora operacyjnego, a w 2020 r. na dyrektora generalnego.

Hotel Glar - którego VHM jest operatorem, a inwestorem firma Poręczenia Kredytowe - z 91 pokojami, otwarty ma zostać w kwietniu. Ostatnio na Pomorzu Zachodnim spółka z Satoria Group, do której grupy należy też VHM, kupiła Hamptona by Hilton w Świnoujściu. VHM ma też podpisane umowy na planowane w woj. zachodniopomorskim kompleksy Radisson Hotel & Suites w Ustroniu Morskim, Harmony Resort w Kołobrzegu i Nickel Resort & Spa w Grzybowie koło Kołobrzegu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *