Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Powstaje Seidorf Mountain Resort u podnóża Karkonoszy

Powstaje Seidorf Mountain Resort u podnóża Karkonoszy


W Sosnówce u podnóża Karkonoszy powstaje kompleks aparthotelowy Seidorf Mountain Resort, w którym docelowo znajdzie się ok. 250 apartamentów sprzedawanych w systemie condo i 14 domów. Pierwszy etap z 11 apartamentami otwarty ma być w listopadzie tego roku, w drugim etapie do końca 2018 r. ruszyć ma 5-gwiazdkowy hotel Seidorf z 27 apartamentami i strefą rekreacyjną, a w 2019 r.  planowane jest uruchomienie kolejnych 210 apartamentów oraz domów o pow. 180 mkw.


Apartamenty sprzedawane są z gwarancją 8 proc. zwrotu rocznie przez 15 lat. W pierwszym etapie oddany do użytku będzie budynek z 11 jedno- i dwupoziomowymi apartamentami o powierzchni od 40 do 175 m kw.. Do dyspozycji gości będzie też narciarnia i rowerownia. Do końca 2018 r. uruchomiony ma zostać główny budynek hotelowy ze strefą rekreacyjną (dwa baseny wewnętrzne, jeden zewnętrzny, strefa wellness, cztery sauny, siłownia i fitness, restauracja i lobby bar) oraz z 27 apartamentami w 5-gwiazdkowym standardzie m.in. z inteligentnym systemem sterowania pokojem. W trzecim etapie, którego ukończenie planowane jest do grudnia 2019 r. oddana ma być część z 210 apartamentami od 20 do 45 mkw. z aneksami kuchennymi. Do końca 2019 r. planowanych jest też 14 górskich domów o pow. 180 m kw. z pięcioma pokojami. W kompleksie znajdą się też korty tenisowe i winnica. Do 2022 r. w Seidorf Mountain Resort powstać mają nowoczesne stoki narciarskie. W sumie będzie to blisko 10 km tras narciarskich z różnymi stopniami nachylenia i o różnych poziomach trudności. Planowanych jest łącznie siedem tras z czego najdłuższa będzie miała ok 2,5 km. Dotarcie na szczyt stoków umożliwi pięć wyciągów kanapowych. Ponadto na terenie całego kurortu umieszczone będą specjalistyczne ośrodki szkoleniowe i treningowe, restauracje, snowpark oraz place zabaw. Nazwa resortu Seidorf pochodzi od przedwojennej nazwy Sosnówki.

Inwestorem Seidorf Mountain Resort jest Grupa INWIND Polska, do której właścicieli należy również  sieć Billy’s American Restaurants oraz firma  Premium Motors Centrum Samochodów BMW w Gdańsku.

W Sosnówce planowane jest też otwarcie kompleksu Lake Hill Resort & SPA ze 173 apartamentami sprzedawanymi w systemie condo z gwarantowaną 8-proc. stopą zwrotu rocznie przez 10 lat. Kompleks za 49 mln zł wybuduje firma Erbud.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Traffic w centrum Wrocławia

W pierwszym kwartale 2019 r. w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej ruszyć ma hotel Traffic z 36 pokojami, drugi obiekt pod tą marką po (...)

FILM Gala konkursu Hotelarz Roku 2018 FILM

Film z gali wręczenia nagród w organizowanym przez „Hotelarza” konkursie „Hotelarz Roku 2018″, która odbyła się w dniu 26 listopada 2018 w hotelu Sofitel Warszawa (...)

HOTELARZE ROKU 2018: Tomasz Schweda, Hotelarz do 35. Roku Życia, Mercure Kraków Stare Miasto

Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny flagowego hotelu Mercure w Polsce – Mercure Kraków Old Town, głosami Kapituły Konkursu na Hotelarzy Roku, został Hotelarzem do 35. Roku (...)

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem powstającego Best Western Premier we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu, który otwarty ma być w marcu, została , ostatnio dyrektor operacyjna 5-gwiazdkowego The Granary – (...)

Best Western z kolejnym obiektem w Rzeszowie

Do portfolio sieci Best Western dołączył właśnie hotel Principe z Rzeszowa, który będzie działał pod marką Best Western Premier. To drugi, po Best Western Plus (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA