Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Z Branży » Samozwańczym influencerom dziękujemy

Samozwańczym influencerom dziękujemy


Właściciel lokalnego baru i pokoi gościnnych z filipińskiej wyspy Siargao, wypowiedział wojnę samozwańczym influencerom, którzy wykorzystując własną wątpliwą popularność usiłują wyprosić bezpłatne jedzenie, napoje i nocleg.


Gianlucca Casaccia, właściciel White Banana Beach Club, lokalu położonego na modnej wśród surferów wyspie, w rozmowie z New York Times wyjaśnia, że w ciągu ostatnich miesięcy otrzymał około 100 wiadomości od "samozwańczych influencerów", którzy w zamian za „kontent” w swoich kanałach oczekują darmowego jedzenia i noclegu.


Dlatego też zdecydował się opublikować na Facebooku post, który zdobył ogromną popularność. Wyjaśnia w nim, że „że White Banana nie jest zainteresowany „współpracą” z samozwańczymi „influencerami”. Chcielibyśmy zasugerować, aby spróbowali innego sposobu jedzenia, picia lub spania za darmo. Lub spróbowali naprawdę pracować.”


Jak wyjaśnia Casaccia, nie jest on przeciwny influencerom a "darmozjadom". "Prawdziwi influencerzy są tak nazywani przez innych a nie przez siebie. Współpracujemy z kilkoma. Ale oni nigdy nie kontaktowali się z nami, bo nas nie potrzebują. To my potrzebujemy ich". Prośby o darmowy nocleg uważa zaś za brak szacunku, stawiając retoryczne pytanie „- Jak mogą nam pomóc, skoro są nikim?”


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności