Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » 10/2017, AKTUALNOŚCI » Katalin Vajda kapitanem powstającego Moxy Warszawa Prag

Katalin Vajda kapitanem powstającego Moxy Warszawa Prag

Katalin Vajda została kapitanem hotelu Moxy Warszawa Praga ze 141 pokojami, który otwarty ma zostać na początku przyszłego roku w wielofunkcyjnym kompleksie Centrum Praskie Koneser. Będzie to pierwszy hotel w Polsce pod tą lifestyle’ową marką ekonomiczną stworzoną przez Marriott International trzy lata temu dla pokolenia millenialsów (tradycyjny dyrektor jest w nich kapitanem, a personel tworzy Moxy crew).W latach 2001-2006 związana była z siecią IHG. Jako front office supervisor uczestniczyła w otwarciu hotelu Holiday Inn w Krakowie, a następnie jako front office manager otwierała pierwszy w Polsce Holiday Inn Express w Krakowie. Następnie pracowała jako front office manager w nowo otwieranym hotelu InterContinental Warszawa. Od 2006 r. związana była z siecią Hotele Warszawskie Syrena najpierw jako front office manager w hotelu Polonia Palace, a następnie training manager i quality manager, odpowiedzialna m.in. za zarządzanie jakością oferowanych usług. Hotelem Moxy Warszawa Praga zarządzać będzie Hotels Professionals Management Group.

Komentarze: 2 dla “Katalin Vajda kapitanem powstającego Moxy Warszawa Prag”

  1. Hotel na Pradze to będzie na bank strzał w 10. Ciesze się że w czasie rewitalizacji budynek Konesera został tak bardzo doceniony i to przez najbardziej znane marki świata i Polski. Obecnie Praga jest już zupełnie innym miejscem niż jeszcze kilka lat temu i wiem że takie inwestycje będą się tu pojawiać bo za Moxy przyjdzie konkurencja.

  2. Moxy to kolejna wielka firma która zagości niebawem na Pradze. Powiem szczerzę że jako jej mieszkaniec nie mogę się doczekać. Wydaje mi się że w ogóle większość firm które wybrały nowego Konesera może być dla tej części stolicy kołem zamachowym kolejnych wielkich zmian. Oby tak było bo już tera Praga bardzo się zmieniła i jest już zupełnie innym miejscem niż jeszcze kilka lat temu.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Nowi dyrektorzy w hotelach Chopin Airport Development

Adriana Biernatowicz-Jadczak, dotychczasowa dyrektor trzygwiazdkowego hotelu Hampton by Hilton Airport Warszawa awansuje do pięciogwiazdkowego Renaissance Warszawa Airport, gdzie będzie pełnić funkcję zastępcy dyrektora hotelu. W (...)

Hotel Aquarion w Zakopanem przyjął pierwszych gości

Otwarty został hotel Aquarion ze 136 pokojami, restauracją na 180 gości i trzema salami konferencyjnymi, połączony z aquaparkiem, należącym do spółki Polskie Tatry. Hotel zarządzany (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA