Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Nie będzie Trumpa, Putina i Merkel, ale hotele i tak zarobią

Nie będzie Trumpa, Putina i Merkel, ale hotele i tak zarobią


W niedzielę w Katowicach rozpoczął się szczyt klimatyczny ONZ COP24. Konferencja potrwa blisko dwa tygodnie do 14 grudnia. Sprawdziliśmy czy hotele w stolicy Górnego Śląska są już w pełni wyprzedane, czy wytrzymały ciśnienie i trzymają jeszcze pojedyncze pokoje dla rezerwujących w ostatniej chwili.


Okazuje się, że choć do Katowic nie przyjadą najważniejsi światowi przywódcy, to i tak 60 delegacji narodowych i organizacji międzynarodowych skutecznie podniosło ceny w hotelach.

Sprawdziliśmy, czy uda nam się, a jeśli tak to za ile zarezerwować pokój dla dwóch osób w terminach z 6 na 7 grudnia, oraz w weekend z 8 na 9 tego samego miesiąca.

W przypadku pierwszego z terminów goście wybierać mogą spośród 6 obiektów. Najtańszymi obiektami w mieście są 3-gwiazdkowy hotel Bażantowo Sport, w którym 2-osobowy pokój ze śniadaniem zarezerwować można za 900 zł. Droższy jest  Quality Silesian Hotel z pokojami od 1 310 zł. Kolejny 2-gwiazdkowy hotel Marysin oferuje pokoje od 1 500 zł, Diament Plaza Katowice od 2 108 zł, Q Hotel Katowice od 3 158 zł, a najdroższym obiektem w mieście jest Courtyard by Marriott z pokojami od 3 687 zł.

Z 8 na 9 grudnia pokoje znajdziemy już w 8 obiektach. Najtańszym obiektem w mieście jest 3-gwiazdkowy hotel Kinga z pokojami od 675 zł, przed Bażantwo Sport, który oferuje pokoje ze śniadaniem od 1 200 zł. Vienna House Easy Katowice proponuje ceny od 1 625 zł, a najdroższymi obiektami w mieście są Q Hotel Plus Katowice, gdzie goście mogą rezerwować 2- osobowy pokój ze śniadaniem od 2 168 zł i Diament Plaza Katowice po 2 197 zł

*analizy dokonano na podstawie cen z serwisu Booking.com


1 Komentarz dla “Nie będzie Trumpa, Putina i Merkel, ale hotele i tak zarobią”

  1. I tak dziwne, że są jeszcze dostępne miejsca :) Cena zacna
    Pozdrawiam
    M

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Traffic w centrum Wrocławia

W pierwszym kwartale 2019 r. w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej ruszyć ma hotel Traffic z 36 pokojami, drugi obiekt pod tą marką po (...)

FILM Gala konkursu Hotelarz Roku 2018 FILM

Film z gali wręczenia nagród w organizowanym przez „Hotelarza” konkursie „Hotelarz Roku 2018″, która odbyła się w dniu 26 listopada 2018 w hotelu Sofitel Warszawa (...)

HOTELARZE ROKU 2018: Tomasz Schweda, Hotelarz do 35. Roku Życia, Mercure Kraków Stare Miasto

Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny flagowego hotelu Mercure w Polsce – Mercure Kraków Old Town, głosami Kapituły Konkursu na Hotelarzy Roku, został Hotelarzem do 35. Roku (...)

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem powstającego Best Western Premier we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu, który otwarty ma być w marcu, została , ostatnio dyrektor operacyjna 5-gwiazdkowego The Granary – (...)

Best Western z kolejnym obiektem w Rzeszowie

Do portfolio sieci Best Western dołączył właśnie hotel Principe z Rzeszowa, który będzie działał pod marką Best Western Premier. To drugi, po Best Western Plus (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA