Nowy dyrektor generalny Sheraton Grand Warszawa   PERSONALIA

Levent Cengiz, związany z siecią Marriott International od 13 lat m.in. jako dyrektor hoteli Renaissance w tureckim Izmirze, Aloft w Kijowie, a ostatnio Marriott w Tiranie, został nowym dyrektorem generalnym hotelu Sheraton Grand w Warszawie. Zastąpił Angelę Salibę, która objęła w Budapeszcie stanowisko multi-property general managera hotelu Marriott i Millennium Court - Marriott Executive Apartments.

Fot. Albanian Daily News

Levent Cengiz wcześniej był związany m.in. z sieciami Radisson Hotel Group, pracując jako restaurants & room service manager w Radisson Blu Resort & SPA w tureckim Cesme, oraz z Accor jako Food & Beverage Manager w luksusowym Rixos Hotel w Ankarze. W 2011 r. rozpoczął pracę w JW Marriott Hotel Ankara, gdzie doszedł do stanowiska dyrektora sprzedaży i marketingu. W 2015 r. został dyrektorem generalnym hotelu Renaissance w Izmirze, w 2017 r. Alofta w Kijowie, a w 2020 Marriotta w Tiranie. Jest absolwentem Abant Izzet Baysal University w Turcji na kierunku Tourism & Travel Services Management oraz London School of Commerce (MBA).

Angela Saliba pracowała w Polsce od 2013 r. najpierw jako dyrektor generalna Sheratona Grand Kraków, a od 2019 r. zarządzała Sheratonem Grand Warszawa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *