Radisson Blu Hotel Kraków otworzył bar Salt & Co. w nowej odsłonie   INWESTYCJE

W kwietniu Radisson Blu Hotel w Krakowie zaprezentował swoje odświeżone po remoncie lobby i bar Salt & Co, które łączą stylowy wystrój i elegancję z funkcjonalnością, oferując nowoczesne meble, ciepłą kolorystykę, miękkie tkaniny i wygodny podział na strefy dostosowane zarówno do potrzeb gości podróżujących służbowo, jak i rekreacyjnie. Projekt renowacji przygotowała krakowska pracownia Iliard Architecture & Interior Design.

 Styl mebli i dodatków nawiązuje do art deco. W zaprojektowanych przez Iliard strefach wymienione zostało również oświetlenie: we wnętrzach znalazły się nowe lampy wiszące, lampy podłogowe i stołowe. Na ścianach pojawiły się grafiki, zaprojektowane na indywidualne zamówienie dla hotelu. Nowa koncepcja opiera się na oferowaniu doznań kulinarnych w swobodnej atmosferze przy akompaniamencie lekkiej muzyki z daniami kuchni polskiej i międzynarodowej, w tym autorskimi przysmakami.

– Transformacja baru Salt & Co. i lobby nie polegała jedynie na odnowieniu ścian czy odświeżeniu wystroju; odzwierciedla ona nasze zaangażowanie w ciągły rozwój i przekraczanie oczekiwań gości oraz zapewnianie wyjątkowych wrażeń, które tworzą trwałe wspomnienia. Cieszymy się, że możemy pokazać wprowadzone zmiany naszym stałym gościom, a także powitać nowych w barze Salt & Co., gdzie każda chwila ma znaczenie, a każdy posiłek jest celebrowanyopowiada  Andreea Cheratoiu, dyrektor generalna Radisson Blu Hotel w Krakowie.

W ramach renowacji zespół hotelowy przekazał pianino z baru Krakowskiej Szkole Muzycznej, a wszystkie meble Kijowskiemu Uniwersytetowi Medycznemu. – Nieustannie dbamy o to, aby nasze portfolio hoteli UBM było dobrze doinwestowane. Właśnie ukończyliśmy pełną renowację lobby i baru jednego z naszych flagowych hoteli, Radisson Blu Hotel w Krakowie. Jako że naszym celem jest również wywieranie wpływu społecznego w ramach strategii ESG, postanowiliśmy, że przy każdej renowacji lokalny zarząd hotelu będzie poszukiwać partnerów, którym możemy przekazać wyposażenie przeznaczone do wymiany - mówi Martina Maly-Gaertner, COO UBM Development AG.

Radisson Blu Hotel Kraków położony jest w samym sercu Krakowa, oferuje 196 pokoi i apartamentów oraz osiem niedawno odnowionych sal konferencyjnych. Udogodnienia dostępne w hotelu obejmują również wypożyczalnię rowerów, centrum fitness, saunę i podziemny parking.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *