Po targach SPA & Wellness

103 wystawców zaprezentowało swoje produkty i usługi podczas 5. edycji Targów SPA & Wellness, które odbyły 27 – 28 maja w Krakowie. To największa impreza targowa tej branży w Polsce, ale tłumów odwiedzających nie było. Za to jak zwykle bogata i urozmaicona była część szkoleniowo-seminaryjna.


Adresatami krakowskich Targów SPA & Wellness są przede wszystkim odbiorcy branżowi związani z kosmetyką, inwestorzy, właściciele i managerowie ośrodków SPA i hoteli, a także specjaliści, masażyści, trenerzy, terapeuci iarchitekci.

 

STREFY SPA

Targi składały się z czterech stref: Equip SPA, MED SPA, Beauty SPA oraz Strefy Masaży, Pokazów i Nowości, gdzie najnowsze trendy i produkty w branży SPA i Wellness prezentowane były na scenie. W strefie Equip SPA i MED SPA prezentowali się producenci sprzętu i urządzeń m.in. do fizjoterapii i rehabilitacji, a także firmy oferujące naturalne terapie i technologie z zakresu Medical Wellness, balneologię, fitoterapię, światłoterapię czy refleksologię. Wśród wystawców znaleźli się m.in. najwięksi dystrybutorzy sprzętu do obiektów SPA & Wellness: Nova 2, Baylla SPA, Intersun, Biosana czy BTL Polska, a także producenci i dostawcy bardziej specjalistycznych rozwiązań jak Kriomedpol – urządzenia do kriochirurgii i krioterapii, Vacu Activ i PowerSlim – urządzenia odchudzające, Eprus – urządzenia do badania skóry i włosów, czy Lasotronix – urządzenia do redukcji cellulitu, zmarszczek i owłosienia. W St [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
 • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
 • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
 • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
 • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
 • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
 • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
 • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
 • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Anna Patoleta

Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Po targach SPA & Wellness

 1. ja się dziwię, że na te targi jeszcze ktokolwiek jeździ. Cały ten boom na SPA był wykreowany i padł razem z kryzysem. Teraz obiekty SPA rozpaczliwie szukają kupców, więc wątpię żeby właściciele tych hoteli byli zainteresowani jeszcze targami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *