Po targach SPA & Wellness

Autor: Anna Patoleta
103 wystawców zaprezentowało swoje produkty i usługi podczas 5. edycji Targów SPA & Wellness, które odbyły 27 – 28 maja w Krakowie. To największa impreza targowa tej branży w Polsce, ale tłumów odwiedzających nie było. Za to jak zwykle bogata i urozmaicona była część szkoleniowo-seminaryjna. Adresatami krakowskich Targów SPA & Wellness są przede wszystkim odbiorcy branżowi związani z kosmetyką, inwestorzy, właściciele i managerowie ośrodków SPA i hoteli, a także specjaliści, masażyści, trenerzy, terapeuci iarchitekci.   STREFY SPA Targi składały się z czterech stref: Equip SPA, MED SPA, Beauty SPA oraz Strefy Masaży, Pokazów i Nowości, gdzie najnowsze trendy i produkty w branży SPA i Wellness prezentowane były na scenie. W strefie Equip SPA i MED SPA prezentowali się producenci sprzętu i urządzeń m.in. do fizjoterapii i rehabilitacji, a także firmy oferujące naturalne terapie i technologie z zakresu Medical Wellness, balneologię, fitoterapię, światłoterapię czy refleksologię. Wśród wystawców znaleźli się m.in. najwięksi dystrybutorzy sprzętu do obiektów SPA & Wellness: Nova 2, Baylla SPA, Intersun, Biosana czy BTL Polska, a także producenci i dostawcy bardziej specjalistycznych rozwiązań jak Kriomedpol – urządzenia do kriochirurgii i krioterapii, Vacu Activ i PowerSlim – urządzenia odchudzające, Eprus – urządzenia do badania skóry i włosów, czy Lasotronix – urządzenia do redukcji cellulitu, zmarszczek i owłosienia. W St [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Po targach SPA & Wellness

  1. ja się dziwię, że na te targi jeszcze ktokolwiek jeździ. Cały ten boom na SPA był wykreowany i padł razem z kryzysem. Teraz obiekty SPA rozpaczliwie szukają kupców, więc wątpię żeby właściciele tych hoteli byli zainteresowani jeszcze targami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *