Szybszy internet w Qubus Wrocław

W 4-gwiazdkowym hotelu Qubus Wrocław wdrożono nowy system informatycznych, dzięki któremu goście korzystać mogą z internetu niemal dziesięciokrotnie szybszego niż wcześniej.
Oprócz szybkości połączenia zależy nam na jej jakości i stabilności – mówi Marcin Kaczkowski, dyrektor działu IT w sieci Qubus Hotel. – Dlatego naszym gościom oferujemy dostęp do symetrycznej sieci opartej na technologii światłowodowej. To jedno z najbardziej nowoczesnych rozwiązań na rynku. Superszybki internet dostępny jest w większości obiektów sieci, w tym w Katowicach i Krakowie. W nowoczesną infrastrukturę wyposażone są również najnowsze hotel w Bielsku- Białej i Gdańsku. – To efekt wysokich oczekiwań naszych gości – tłumaczy Marcin Kaczkowski. – Jako sieć hoteli biznesowych chcemy wyróżniać się nie tylko standardem pokoi czy śniadań, ale również jakością wdrażanych rozwiązań informatycznych.

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *