Hotel dla seniora w Krakowie

W zachodniej Europie i USA seniorzy to szczególnie hołubiona grupa gości. Również polska branża turystyczna zaczyna zwracać uwagę na nich uwagę. W Krakowie pierwszy był hotel Logos.

 

W Krakowie ruszyła akcja „Miejsce przyjazne seniorom”. Celem projektu jest wypromowanie kawiarni, sklepów, instytucji kulturalnych, ośrodków rekreacji i hoteli, które stwarzają przyjazną atmosferę dla seniorów i dostosowują się do ich potrzeb. Ofertę skierowaną do osób starszym przygotował 3-gwiazdkowy hotel Logos. Hotel zapowiada nie tylko szczególną opiekę nad starszymi turystami, mogą oni liczyć także na najniższą cenę. Zniżka dla osób w wieku 50+, wynosi 15 proc. na noclegi i wszystkie posiłki w restauracji hotelowej. − Zoptymalizowaliśmy naszą ofertę pod kątem potrzeb i możliwości finansowych seniorów. Ta oferta to także część polityki odpowiedzialności społecznej, jaką prowadzimy. Wcześniej angażowaliśmy się m.in. we współpracę z Fundacją Jasia Meli „Nie jesteś sam” – wyjaśnia Anna Górak, dyrektor hotelu. − Kraków to miasto oferujące seniorom wielką paletę atrakcji. Starszym gościom proponujemy zazwyczaj udział w koncercie, wyjście do teatru lub zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Ale trafiają się też tacy, którzy wolą wizytę w Aquaparku − mówi Agnieszka Urabańczyk, kierownik recepcji hotelu Logos. − Weekend w Krakowie to doskonały pomysł na prezent dla rodziców lub dziadków. Możliwe, że niedługo ta oferta dorówna popularnością „romantycznemu weekendowi”, propozycji jaką hotele przygotowują dla zakochanychKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Hotel dla seniora w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *