Konkurs Novotelu i MiniMini

Marka Novotel wraz z kanałem MiniMini telewizji CYFRA+ zorganizowały konkurs rysunkowy dla najmłodszych „Wymarzony hotel”.

 

Dzieci mogą narysować miejsce, gdzie razem z rodziną chcą spędzić wakacje, a jego zwycięzcy wygrają pięć weekendowych rodzinnych pobytów w jednym z 11 hoteli Novotel w Polsce. Obrazki w prosty sposób można rysować za pomocą specjalnej aplikacji na www.minimini.pl/kolorowanki/konkurs_ narysuj_hotel_marzen.php i wysyłać do wirtualnej galerii. Na wszystkie wystawione prace można oddawać swoje głosy. Dla twórców najbardziej popularnych obrazków przewidziano pięć weekendowych rodzinnych pobytów w hotelach Novotel, które specjalnie dla dzieci, w ramach programu Family&Novotel, oferują wiele udogodnień i atrakcji. Lista laureatów zostanie ogłoszona 1 września. Akcja ta odbywa się w ramach specjalnego programu Family&Novotel stworzonego z myślą o podróżujących rodzinach. Na najmłodszych przewidziano dużo atrakcji i powitalnych podarunków. Są one związane z najnowszą produkcją studia Disney/Pixar „Auta 2” – to zabawki, specjalne tory wyścigowe i inne „samochodowe” drobiazgi. Dla dzieci przygotowano też specjalne menu, atrakcyjne i kolorowe kąciki zabaw wyposażone w klocki Kapla, kąciki internetowe, a także konsole Xbox 360 z popularnymi grami. W ramach programu, jeśli dzieci chcą mieszkać w osobnym pokoju hotel daje rodzicom na niego 50 proc. zniżki. Dodatkowe udogodnienie w ramach programu to możliwość opuszczenia pokoju do godziny 17.00 w niedzielę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *