Best Western szuka dyrektora sprzedaży

Sieć Best Western poszukuje kandydatów na stanowisko dyrektora sprzedaży w Polsce (Country Sales Director) w związku z planami szybkiego wzrostu liczby hoteli tej marki w Polsce.
Naszym głównym celem jest wzrost przychodów w hotelach działających pod naszymi markami w Polsce – mówi Saija Kekkonen, dyrektor generalna sieci Best Western na Finlandię, Polskę i Kraje Bałtyckie. – Chcielibyśmy zintensyfikować naszą działalność w Polsce, którą postrzegamy jako rynek z dużym potencjałem w perspektywie kilku najbliższych lat. Best Western planuje rozszerzyć sieć swoich hoteli w Polsce do dwunastu do końca bieżącego roku. – Zakładamy udzielenie silnego wsparcia naszym partnerskim hotelom w obszarze sprzedaży i marketingu, dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z firmą Horwath HTL, która pomoże nam w selekcji i doborze właściwego kandydata na to stanowisko – tłumaczy Saija Kekkonen. Projekt rekrutacyjny prowadzony jest przez Horwath HTL wspólnie z siostrzaną spółką TPA Horwath HR. – Rekrutacja, wzbudziła duże zainteresowanie wśród kandydatów z branży, również tych z międzynarodowym doświadczeniach w renomowanych sieciach hotelowych – mówi Dorota Trojanowska, Partner w TPA Horwath HR.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *