…Radisson Blu na Ukrainie

Rezidor Hotel Group ogłosił otwarcie zimą tego roku swojego pierwszego hotelu górskiego dla narciarzy na Ukrainie w Karpatach.

 

252-pokojowy Radisson oferował będzie również kilka restauracji, lobby bar, cigar lounge i night-club oraz 1,4 tys. mkw. pow. konferencyjnej włącznie z salą balową. W części rekreacyjnej znajdzie się kid’s-club, sala gier, sklepy oraz kompleks SPA & Wellness o pow. 2 tys. mkw. z basenem, saunami, łaźniami i gabinetami zabiegowymi. – Cieszymy się, z podpisania tego kontraktu na Ukrainie, która razem z Rosją i innymi krajami Wspólnoty Państw Niepodległych jest dla nas jednym z kluczowych rynków, na których chcemy się rozwijać – powiedział Kurt Ritter, szef Grupy Rezidor. – Jednocześnie cieszymy się też z tego, że do portfolio naszych stylowych obiektów górskich i nadmorskich dodajemy taki hotel jak Radisson Blue Resort Bukovel. Bukowina jest najnowocześniejszym resortem narciarskim na Ukrainie z trasami zjazdowymi przygotowanymi na każdy poziom umiejętności, w tym również są trasy profesjonalne. Sezon trwa od początku grudnia do połowy kwietnia, a latem okolica oferuje gorące źródła i wody mineralne.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *