Popluskają się w…Pluskach

Popluskają się w...Pluskach

Mazury powoli stają się dużym ośrodkiem SPA w Polsce. W tym roku oddano do użytku gości czterogwiazdkowy hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Jeszcze w grudniu 2006 pierwszych gości przyjmie zespół obiektów wypoczynkowych Term Medical Warmia Park w położonych 18 km od Olsztyna Pluskach. Kompleks obiektów będzie się składał z czterogwiazdkowej części hotelowej z 54 pokojami, centrum odnowy biologicznej, centrum sportowego oraz zespołu basenów, a także sali konferencyjnej z centrum biznesowym.

Całość zlokalizowana jest w przepięknym zakątku Warmii i Mazur, na przesmyku między jeziorami Pluszne i Łańskie, z bezpośrednim dostępem do brzegów jeziora Pluszne. Natomiast w roku 2008 ma zostać zakończona największa jak dotąd inwestycja na Mazurach - Mazury Conference & Spa Hotel. Kompleks - która pochłonie 45 mln euro. Znajdą się w nim 232 pokoje, 23 sale szkoleniowe, centrum rekreacyjne z basenami, przystaniami jachtowymi i lodowiskiem.

Wyróżnienie dla Rialto

Hotel Rialto to jedyny polski reprezentant w rankingu magazynu CNBCEB The CNBCEB Top 20 European Business Hotels. Ranking opublikowano we wrześniowym wydaniu. Warszawski hotel zdobył w nim 18 lokatę. Magazyn odznaczył go za znakomitą lokalizację biznesową i niepowtarzalny charakter. Ponadto autorzy podkreślili szczególnie indywidualne podejście do klienta. Hotel Rialto powstał w 2003 roku w odrestaurowanej kamienicy z początku XX wieku, której wnętrze urządzono w stylistyce art dřco. Magazyn CNBC European Business jest miesięcznikiem finansowo-gospodarczym. Od zeszłego roku wchodzi w skład sieci telewizyjnej CNBC Europe.

Hotel dla żeglarzy

Obiekt hotelowo-gastronomiczny uruchomiła w tym roku w Sztynorcie nad Mamrami T.I.G.A YACHT&MARINA. Hotel posiada 24 pokoje z łazienkami, TV-sat, telefonami. Na terenie obiektu jest szerokopasmowy dostęp do internetu. Obiekt może pomieścić 54 osoby.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *