Rezerwacje idą na giełdę

Rezerwacje idą na giełdę

NetMedia S.A. spółka z segmentu nowych technologii, specjalizująca się w e-commerce opublikowała 2 października prospekt emisyjny, w którym informuje, że planuje pozyskać z emisji nowych akcji do 5 mln zł. Głównymi filarami działalności spółki są: kompleksowa obsługa rynku nieruchomości w zakresie informatyki i prezentacji internetowej oraz rezerwacje hotelowe przez internet.

W tej chwili z oprogramowania MLS autorstwa NetMedia korzysta ponad 600 biur handlu nieruchomościami oraz ponad 1200 pośredników w obrocie nieruchomościami z całej Polski. NetMedia należy do grona liderów w zakresie rezerwacji miejsc hotelowych przez internet. Ponadto spółka świadczy inne usługi turystyczne, jak sprzedaż biletów lotniczych oraz usługi pośrednictwa kredytowego.

Diament czeka na gości

W październiku zaplanowano otwarcie hotelu Diament w Katowicach zlokalizowanego przy ulicy Wita Stwosza. Mający 98 pokoi, pięciopiętrowy obiekt należy do składającej się z pięciu hoteli sieci Diament.

Monopol pod młotek

Wrocławski hotel Monopol został wystawiony przez Orbis na sprzedaż. Wybudowany w XIX wieku w stylu art dřco, wymagający gruntownej renowacji, obiekt jest jedynym wrocławskim hotelem z tego okresu, który przetrwał działania II wojny światowej.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *