TT Warsaw Tour & Travel 2006 zakończone

XIV edycja Targów TT Warsaw Tour&Travel tradycyjnie miała międzynarodowy charakter. W warszawskim Pałacu Kultury i Nauki zaprezentowało się 478 wystawców na większej powierzchni targowej (o 330 mkw.), bo np. wystawcy decydowali się w tym roku na większe stoiska. Magdalena Podlaska, specjalista ds. PR powiedziała: - Na dynamikę rozwoju TT Warsaw ujemnie wpływa fakt, iż targi odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki, w którym nie ma już miejsca na rozszerzenie oferty. Już teraz pracujemy nad tym, aby z czasem impreza nabrała rozmachu. Być może w przyszłości uda się ją przenieść do większego obiektu.

Przygotowując tegoroczną edycję targów, skupiliśmy się na promocji imprezy wśród przedstawicieli branży. Obecnie badamy oceny wystawców, które z pewnością uwzględnimy w trakcie tworzenia strategii
 przyszłorocznej edycji Targów TT Warsaw. Relacje z targów są jednak różne: od pozytywnych opinii zadowolonych z liczby stoisk zwiedzających do negatywnych komentarzy wystawców rozczarowanych organizacją i skutecznością wystawiania się na targach.

 
Mówi się również o zbyt małej liczbie zwiedzających podczas dni branżowych, o wąskiej ofercie seminariów i konferencji i o niedociągnięciach organizatorów, np. braku profesjonalnych materiałów targowych, czy też problemach z wejściem osób, które rejestrowały się wcześniej przez internet.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *