Pierwsza piąta gwiazdka Sopotu

Komisja kategoryzacyjna województwa pomorskiego przyznała 29 września br. sopockiemu hotelowi Rezydent pięć gwiazdek. Hotel, który przyjął pierwszych gości w maju 2001 roku, miał do tej pory cztery gwiazdki. Obecnie jest pierwszym "pięciogwiazdkowcem" w Sopocie. "Działania nasze podyktowane są również tym, aby Sopot stał się międzynarodową destynacją oferującą usługi na światowym poziomie.

Cieszymy się, że jesteśmy pierwszym obiektem tej kategorii w kurorcie, jakim jest Sopot, a dodatkowo, że gwiazdki zostały przyznane w piątym, jubileuszowym roku istnienia hotelu na rynku" - napisali w liście do mediów właściciele Rezydenta. Hotel, który stoi przy sopockim "Monciaku", słynie z eleganckich wnętrz, a przede wszystkim "zabytkowego" budynku z początku XXI wieku. Jest on utrzymany w stylu neobaroku z elementami secesji i jest idealnie wkomponowany w otoczenie.


Wnętrza hotelu Rezydent utrzymane są w stylu art deco
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *