DoubleTree za 184,5 mln zł…

Giełdowa spółka Mirbud podpisała kontrakt na budowę hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw Conference Centre & SPA z 365 pokojami. Wartość umowy wynosi 184,5 mln zł. Pierwszych gości hotel ma przyjąć we wrześniu 2013 roku. Zlokalizowany w Wawrze na obrzeżach Warszawy DoubleTree będzie jednym z największych centrów kongresowo-konferencyjnych w Polsce z 30 salami o łącznej powierzchni ok. 5 tys. mkw., z których największa będzie mogła pomieścić 2 tys. osób.

 

Do tego zaoferuje również jeden z największych w Polsce kompleksów SPA, cztery restauracje, cztery bary i parki podziemny. Wszystko znajdzie się w trzykondygnacyjnym kompleksie zbudowanym na miejscu Centrum Konferencyjno- Szkoleniowego Platon. Franczyzobiorcą hotelu jest spółka Polaris Hospitality Enterprises, która podpisała na niego umowę z Hilton Worldwide w połowie ubiegłego roku. W inwestycję zaangażowany jest Alex Kloszewski, partner w Dziale Inwestycji Hotelowych Colliers International.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *