Facebook: Accor Polska nagradza „okrągłego” fana…

Accorhotels Polska ma już 10 tys. fanów na Facebooku. Dla swojego 10-tysięcznego fana przygotował specjalną nagrodę – voucher na pobyt w wybranym hotelu sieci w Polsce.

Accor stworzył swój profil w 2010 roku i konsekwentnie rozwija ten sposób komunikacji ze swoimi klientami i sympatykami. Jest to jeden z najbardziej popularnych i generujących największe zainteresowanie profili wśród podobnych stron turystyczno-hotelarskich. Na stronie prezentuje nie tylko hotele sieci i aktualne informacje o promocjach, ale chce z niej stworzyć również interaktywną platformę kontaktu z klientami. Ma to być źródło informacji o ciekawych wydarzeniach i inspiracja dla osób podróżujących. Można tam znaleźć niezbędne wiadomości, jak zaplanować wyjazd, co zwiedzić, jakie atrakcje w danym mieście zobaczyć. Dla swoich fanów Accorhotels Polska przygotowuje konkursy z nagrodami oraz zaproszenia na oryginalne wydarzenia kulturalne – premiery firmowe, koncerty i wystawy. – Social marketing jest teraz niezbędny, by z sukcesem funkcjonować na rynku turystyczno-hotelarskim. Dzięki naszej stronie na Facebooku lepiej rozumiemy naszych sympatyków i potencjalnych klientów – mówi Ewa Filipowicz, e-commerce manager Grupa Hotelowa Orbis. – Facebook to skuteczny i efektowny sposób kreowania wizerunku firmy i budowania interaktywnych relacji z naszymi gośćmi. W połowie września stronę pl-pl.facebook. com/AccorhotelsPolska lubiło ponad 11 tys. fanów.


Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

3 komentarze do “Facebook: Accor Polska nagradza „okrągłego” fana…

 1. zapraszamy do pracy w novotelu airport ,super firma accor ” orbis”
  zarobki takie jak minimalna krajowa brutto, GM kocha obrazy, dzieki GM otrzymalismy 0 na swieta. Polecam te firme, premia co 1/2 rok? ale jest super
  duzo pracy i kiepskie zarobki, przeciez jest kryzys w FRANCJI

 2. rick zapraszam do pracy, zobaczymy co powiesz jak cie zatrudnia!!!!!!!!!!!!hahahaha. mamy wolne miejsca w restauracji, recepcji
  tylko pamietaj musisz sie uczyc[studiowac] zeby zarobic troche wiecej
  umowa bedzie na zlecenie lub czasowa. jak jestes tak ambitny i glupi to
  zapraszam.NIE ZABIERAJ GLOSU,JAK NIEMASZ POJECIA O SYTUACJI
  W TYM HOTELU. ORBIS TO BYLA FIRMA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *