Moskwa: największy Best Western na świecie

Sieć Best Western International otworzyła swój pierwszy hotel w Rosji i to od razu największy w całym swoim portfolio ponad 4 tys. obiektów. Moskiewski Best Western Vega Hotel & Convention Centre ulokowany w dawnej wiosce olimpijskiej ma 970 pokoi.
Hotel Vega został zbudowany w 1980 roku na Igrzyska Olimpijskie i odnowiony w 2007. W 3-gwiazdkowym obiekcie zlokalizowanym w dzielnicy Izmaiłowo znajdują się: centrum konferencyjne z 15 salami łącznie na 1000 osób, trzy restauracje, kawiarnia i lounge bar oraz business center i fitness z łaźnią turecką i fińską sauną. – Rosja przyciąga coraz większą liczbę gości biznesowych i turystycznych dlatego uznaliśmy, że to doskonały moment na przyłączenie się do rodziny Best Western i przyjęcie jej rozpoznawalnej globalnie nazwy i reputacji – stwierdził Walery Maximow, dyrektor generalny hotelu. Włączenie hotelu w Moskwie do marki Best Western jest kolejnym krokiem tej sieci w kierunku rozwoju swojego portfolio na Wschodzie. Ostatnio otwarty został pierwszy hotel w Mołdawii oraz na Ukrainie w Sewastopolu. – Uważamy, że w Rosji i jej sąsiednich rejonach istnieje zapotrzebowanie na hotele, które zaoferują podróżującym, zarówno w celach służbowych jak i turystycznych, międzynarodowy standard usług – powiedziała prezes Best Western ds. działalności międzynarodowej Suzi Yoder. – Na rynku, na którym przeważają wyłącznie hotele luksusowe i ekonomiczne, mamy ogromną szansę na wprowadzenie marek Best Western Plus i Best Western Premier dla zwykłych podróżnych. Hotele sieci Best Western działają w 90 krajach. Wszystkie hotele są zarządzane niezależnie, a Best Western udziela na nie swojej franczyzy.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *