Pokoje antychrapaniowe

Sieć Crowne Plaza Hotels & Resorts testuje specjalne pokoje, które zaprojektowane zostały tak, aby wygłuszać chrapanie. Koncept „snore absorption room” testowany był w lipcu w hotelach Crowne Plaza London The City I ośmiu innych Crowne Plaza w Europie i na Bliskim Wschodzie.


Specjalnie zaprojektowane meble i wyciszenia ścian „soundproofing” mają absorbować częstotliwości chrapania, odbijać dźwięk i minimalizować efekt dźwiękowy chrapania. Do tego pokój wyposażony jest w dźwiękochłonny zagłówek, który tłumi echo w pokoju. Hotele Crowne Plaza już wcześniej oferowały antychrapaniowy zestaw pościelowy z odpowiednią poduszką, która dzięki zastosowanym materiałom tworzy naturalne pole magnetyczne, otwierając ścieżki powietrzne i stymulując górne podniebienie, którego wibrowanie odpowiada za chrapanie. W pokojach można też było skorzystać z maszyny do czyszczenia nosa, która pomagała zasnąć i się zrelaksować.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *