Prezentacje

Diamentowy "skrobak"

Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej z funkcją masażu vacum oraz chromoterapii. Diamond peel pozwala przeprowadzić skuteczne i nieinwazyjne zabiegi na twarz i ciało. Mikrodermabrazja diamentowa z jednoczesnym zastosowaniem koloroterapii działa eksfoliacyjnie i jednocześnie rewitalizuje komórki skóry. Masaż vacum polepsza dodatkowo kondycję skóry i poprawia jej elastyczność oraz dotlenienie.

"Żelazko" do cellulitu

Wśród nowości wprowadzanych na rynek przez firmę Abacosun, obok "skrobaka" znajduje się m.in. "żelazko" antycellulitowe. Zastosowanie metody VacuElectroColor pozwala jednocześnie wykorzystać trzy funkcje: masaż próżniowy pompą, stymulację mięśni i chromoterapię.

Zabiegi modelują sylwetkę, redukują cellulit, ujędrniają ciało i biust. Firma poleca też "żelazko" przeciwzmarszczkowe, które działa liftingująco i polepsza koloryt oraz stan skóry. Do wygładzania zmarszczek stosuje się również mikrodermabrazję diamentową z chromoterapią i vacum. Nowe metody zapewniają uzyskanie lepszych efektów w krótszym czasie.

Nowe "smaki" masażu

Firma Bionantech Cosmetics wprowadza na rynek nową hiszpańską markę produktów TBS. Technical Spanish Wellness są to zabiegi związane z pielęgnacj [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *