Nowy serwis hoteleispa.pl

Hoteleispa.pl to nowy, internetowy serwis rezerwacji hoteli, oparty na systemie rezerwacyjnym – hotele.pl i przygotowany we współpracy z eTravel SA. Poza główną funkcją rezerwacyjną, portal oferuje sekcje tematyczne poświęcone hotelom: SPA, nad morzem, w górach, nad jeziorami oraz obiektom konferencyjnym. Twórcy serwisu skupili się na stworzeniu dla swoich użytkowników intuicyjnego środowiska, gdzie w prosty i czytelny sposób będzie można przeczytać opinie dotyczące wybranych obiektów, zapoznać się z ofertą oraz dokonać rezerwacji.

 

Serwis www.hoteleispa.pl oferuje również możliwości promocyjne i reklamowe dla hoteli m.in. sekcje: hotel miesiąca, polecane hotele, hity cenowe oraz oferty specjalne mają pozwolić na odpowiednie zaprezentowanie oferty każdego hotelu i przedstawienie jej wybranej grupie docelowej. Właścicielem i administratorem www.hoteleispa.pl jest firma PN Biz-Net, działająca na podstawie umowy z operatorem rezerwacji eTravel S.A. Partnerem zarządzającym w Biz-Net jest Przemysław Niżnik, były dyrektor generalny m.in. hoteli Mrongovia w Mrągowie i Kasprowy w Zakopanem, a ostatnio dyrektor zarządzający w krakowskiej firmie deweloperskiej


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.