Krasicki Harlem Shake

Internet daje coraz większe możliwości promocji, także dla branży hotelowej. Za najnowszymi trendami internetowymi podążyła właśnie załoga Hotelu Krasicki z Lidzbarka Warmińskiego, zrzeszonego w sieci Polish Prestige Hotels & Resorts, która przygotowała teledysk Harlem Shake.

 

Klipy Harlem Shake, to nowe internetowe zjawisko, które bije rekordy popularności. Tworzą je sami internauci do 30-sekundowego podkładu muzycznego. Jego autorem jest nowojorski DJ Baauer. Oryginalny utwór okazał się idealnym punktem wyjścia do ogromniej ilości przeróbek. Schemat jest bardzo prosty: na początku jesteśmy świadkami ujęcia, na którym „tańczy” tylko jedna osoba, a po kilkunastu sekundach tańczą już wszystkie osoby, występujące w teledysku.

 

Ten, zdawałoby się absurdalny, pomysł na zaistnienie w sieci porwał do zabawy zarówno pracowników korporacji, studentów, dyplomatów, matki z dziećmi, jak i innych szanowanych obywateli. Sam układ choreograficzny powstał w latach 80-tych w Harlemie.

 

Krasicki Harlem Shake to wytwór zdrowej wyobraźni ekipy Hotelu Krasicki. Z miłości do swego miejsca pracy i na skutek nieograniczonej fantazji, zamarzyli oni, aby o tym wyjątkowym miejscu usłyszał cały świat! I okazuje się, że już spora jego część wie, gdzie jest miejsce, które „Gości od wieków”.

 

Więcej o tym oryginalnym pomyśle na zaistnienie w sieci oraz sam klip na stronie: www.hotelkrasicki.pl.

 

 

Polish Prestige Hotels & Resorts to fundacja, zrzeszająca kilkadziesiąt hoteli i obiektów hotelowych z całej Polski. Przynależność do grupy PPH&R to gwarancja wysokiego standardu, bogactwa wyposażenia, wyjątkowej atmosfery oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Wyjątkowa dbałość o każdego klienta wyrażona jest w credo Fundacji: "Przyjedziesz... polubisz... powrócisz...".

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *