Z Cushmana do Pro Value

Dorota Malinowska, do niedawna konsultant ds. nieruchomości hotelowych w firmie Cushman & Wakefield przeszła do nowej na rynku firmy Pro Value, założonej przez byłego członka zarządu Cushmana Jerzego Dobrowolskiego.


Pro Value jest niezależną firmą świadcząca usługi w zakresie wyceny i doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych. Dorota Malinowska odpowiedzialna jest za sektor hotelowy, czyli negocjacje umów o zarządzanie, franczyzy i najmu z operatorami hotelowymi, przeprowadzanie analiz opłacalności inwestycji, wyceny hoteli funkcjonujących, jak i projektów oraz doradztwo w bieżącej działalności operacyjnej. Karierę zawodową rozpoczęła w hotelu Marriott w 1992 roku od stanowiska księgowego, dochodząc do zastępcy dyrektora finansowego. Później była dyrektorem finansowym w firmie Orco Hotel Project, gdzie tworzyła i zarządzała działem finansowym hotelu Le Regina oraz Rezydencji Diana w Warszawie. Swoje 14-letnie finansowe i operacyjne doświadczenie w działalności konsultingowej wykorzystała zakładając firmę Prime Crew świadczącą usługi rekrutacyjne, finansowe i doradcze na rynku nieruchomości hotelowych. W 2008 r. rozpoczęła współpracę z firmą Cushman & Wakefield.

Obok Doroty Malinowskiej do Pro Value tworzą też dwaj inni pracownicy związani z Cushmanem: Aleksander Loster, który zatrudniony był w Grupie Rynków Kapitałowych oraz Jacek Kozioł, pracujący od 2011 r. w dziale wycen i doradztwa, a potem Prime Crew. Prezes nowej firmy Jerzy Dobrowolski od 1995 roku pracował w firmie Healey & Baker, która została przekształcona w Cushman & Wakefield. Od 2002 do 2012 roku pełnił funkcję członka zarządu Cushmana.•


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *