Nowe trzy gwiazdki w Zawierciu

14 kwietnia pierwszych gości przyjął nowy trzygwiazdkowy hotel Zawiercie, znajdujący się w centrum Zawiercia. Hotel oferuje 62 miejsca noclegowe w 31 pokojach. Jest to nowo wybudowany typowy miejski hotel biznesowy tworzony zgodnie z formułą Business&Leisure, co jest zupełną nowością w tej części Śląska, a patrząc regionalnie: między Krakowem, Katowicami a Częstochową.

Hotel Zawiercie oferuje swoim gościom 31 pokoi w standardzie trzech gwiazdek


W myśl tej formuły hotel, koncentrując się na obsłudze osób podróżujących służbowo gwarantuje w cenie pokoju: wygodny nocleg w dużych pokojach, dobre śniadanie, szybki dostęp do internetu oraz parking strzeżony. Dodatkowo zapewnia relaks w hotelowym centrum odnowy biologicznej i rozrywkę w hotelowym klubie z barem, kręgielnią i dyskoteką. Do dyspozycji gości jest także 6 sal konferencyjnych, duża restauracja i lobby bar. Hotel może organizować spotkania (konferencje, bankiety) dla grup 200-osobowych. Dyrektorem obiektu, którego właścicielami są lokalni przedsiębiorcy, jest Paweł Hutny. Hotel Zawiercie jest drugim skategoryzowanym hotelem w tym mieście.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *