Ossa oficjalnie otwarta

Autor: Dawid Zaraziński
W sobotę 26 kwietnia oficjalnie zainaugurowano otwarcie czterogwiazdkowego hotelu Ossa Congress & Spa w Ossie, położonego w gminie Rawa Mazowiecka, w połowie odległości między Warszawą i Łodzią. Uroczystość otwarcia Ossy została zorganizowana z odpowiednim do jej rozmiarów rozmachem. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. unijna komisarz Danuta Hübner, wiceminister sportu i turystyki Katarzyna Sobierajska. - Zrobiliśmy wszystko, by nasi goście bawili się dobrze.

Impreza, na której było ok. 1200 osób, trwała do szóstej rano - mówi Zbigniew Sielecki, dyrektor ds. rozwoju spółki. Otwarcie hotelu miało być wizytówką filozofii hotelu. Sielecki zapewnia bowiem: - Stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta i różnorodność oferty. To odróżnia nas od innych, porównywalnych wielkością obiektów.


Przypomnijmy. Hotel Ossa, który wchodzi w skład grupy Trip posiada duże zaplecze konferencyjne (10 sal, mieszczących od 10 do 180 osób z dużą salą amfiteatralną na 600 osób), rekreacyjne (16 gabinetów SPA, kręgielnia, basen, karczma, trzy obiekty gastronomiczne) i noclegowe (161 pokoi, ok. 308 miejsc noclegowych). Zbudowany jest z użyciem wielu nowatorskich technologii umożliwiających pozyskiwanie potrzebnej energii cieplnej w 40 procentach ze źródeł odnawialnych oraz całości energii chłodniczej stosowanej na przykład latem w klimatyzacji.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *