Diamentowy Marriott z Okęcia

Warszawski hotel Courtyard by Marriott otrzymał od sieci Marriott Inc. tytuł Diamond Hotel. Jest to najważniejsza nagroda przyznawana jednocześnie za jakość usług i wyniki ekonomiczne, przy czym standard oceniany jest przez gości hotelowych na podstawie ankiet.

Oprócz statuetki Diamond, hotel otrzymał jeszcze dwie nagrody, przyznawane wyłącznie na podstawie opinii gości: Highest Guest Satisfaction Score w kategorii Room Cleanliness - za najczystsze pokoje hotelowe, z wynikiem 99,2 proc., oraz Bath Experience - za jakość łazienki, z wynikiem 99,3 proc. Podczas podsumowania wyników roku 2007 przez Marriott Inc., diamentową nagrodą uhonorowano 39 innych hoteli tej marki na świecie. Obecnie pod marką Courtyard funkcjonuje na świecie ok. 770 hoteli. "Śmiało można ocenić, że Courtyard by Marriott Warsaw Airport znajduje się w pierwszej piątce najlepszych hoteli tej marki na świecie", podał hotel w komunikacie prasowym.


Widok na hotel Courtyard by Marriott z terminalu 2 na warszawskim lotnisku Okęcie

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *