Echo będzie mieć 16 hoteli

W Łodzi, na działce o powierzchni 1450 mkw. położonej przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Sienkiewicza, powstanie 4-gwiazdkowy Novotel. Obiekt będzie oferował 162 klimatyzowane pokoje, w tym apartamenty i pokoje dla niepełnosprawnych. W hotelu znajdą się również m.in. restauracja, bar, centrum biznesowe, sale konferencyjne, pokój zabaw dla dzieci i klub fitness. Rozpoczęcie realizacji inwestycji planowane jest na rok 2009, natomiast zakończenie prac, przewidziane jest na 2011 r.

Umowę o realizacji obiektu, o wartości 45 mln zł, podpisała z Orbis SA, spółka deweloperska Echo Investment. Novotel powstanie w centrum miasta, na nieruchomości w sąsiedztwie zrealizowanego również przez Echo Investment hotelu Ibis. Ponieważ spółka Echo Investment zrealizowała dotychczas w 9 miastach 15 hoteli, o łącznej liczbie 2,2 tys. pokoi, łódzki Novotel będzie jej 16 obiektem tego typu. Projekty realizowane były dla największych międzynarodowych sieci hotelowych: Accor (marki Novotel, Ibis), Envergure Group - obecnie Louvre Hotels Group (marki Premiere Class, Campanille, Kyriad) i Qubus. Novotel w Łodzi, będzie trzecim hotelem tej sieci, realizowanym przez Echo Investment. Pozostałe hotele Novotel, znajdują się w Krakowie i Szczecinie. Echo Investments jest jedną z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych segmentach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *