Inwestowanie w przyszłość

W dniach 16-18 października br. w Poznaniu odbyła się jubileuszowa 10. edycja targów wyposażenia hoteli Invest Hotel 2008. Na powierzchni ekspozycyjnej ponad 6 tys. mkw. swoją ofertę zaprezentowało prawie 200 firm z 6 krajów. W ciągu dwóch pierwszych dni przeznaczonych dla profesjonalistów odbyło się kilkadziesiąt konferencji, prezentacji, seminariów dla przedstawicieli branży.

Targi odbywały się równolegle z targami turystycznymi Tour Salon 2008, na których prezentowały się gestorzy bazy noclegowej z Polski i ze świata. W tegorocznej, 19. edycji Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2008 wzięło udział 750 wystawców z 40 krajów. Zakres tematyczny tegorocznych targów Invest Hotel był niezwykle szeroki, poczynając od kompleksowego wyposażenia pokoju hotelowego, łazienki, holu, recepcji, restauracji, sali konferencyjnej po SPA&wellness w hotelach. W tym roku dominowały ciekawe ekspozycje prezentujące kompleksową aranżację wnętrz hotelowych. Przedstawiono różnorodne rozwiązania wyposażenia pokoi hotelowych. Kolejna edycja targów Invest Hotel odbędzie się w dniach 21-24 października 2009 r.


Jesień, to tradycyjny już wysyp imprez targowych przemysłu noclegowego. Na zdęciach : stoisko PWS-ProMedia, wydawcy m.in. Hotelarza i Rynku Turystycznego na poznańskich targach Invest Hotel. Poniżej: ekspozycja jednego z wystawców.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *