Otwarcie w Rzeszowie…

W Rzeszowie 16 października miało miejsce uroczyste oficjalne otwarcie hotelu Grand. Hotel, który ma zamiar ubiegać się o kategorię czterech gwiazdek, jest zlokalizowany w pochodzącej z XVIII w. 4-kondygnacyjnej kamienicy i trzech dobudowanych oficynach. Obiekt dysponuje 41 pokojami (82 miejsca noclegowe), dwoma salami konferencyjnymi na 80 miejsc oraz 4 lokalami gastronomicznymi.


W rzeszowskim Grandzie pracuje 50 osób. Projekt architektoniczny i wystrój wnętrz obiektu, który ma charakter butikowy, przygotował Marcin Chmura z rzeszowskiego biura architektonicznego Loft. Inwestorem jest działająca na rynku nieruchomości spółka Re Invest będąca własnością Kamila Fok i Mariusza Cybulskiego. Hotel Grand to pierwsza inwestycja Re Invest w branży hotelarskiej, ale firma planuje realizację kolejnych projektów.

Architektura i wnętrza rzeszowskiego hotelu Grand łączą historyczną tkankę budynku z estetyką najnowocześniejszych obiektów tego typu
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *