… pierwsi goście w Aviatorze

Pierwszych gości przyjął czterogwiazdkowy hotel Aviator w Radomiu. Hotel dysponuje 90 miejscami noclegowymi i restauracją.

Obiekt został zlokalizowany w całkowicie przebudowanych wnętrzach dawnego szpitala ortopedycznego. Budynki i działkę kupiono w przetargu na początku 2006 r. Prace remontowe zaczęły się na przełomie grudnia 2006 r. i stycznia 2007 r. Poza murami zewnętrznymi, nic nie zostało zachowane z dawnego obiektu. Oba piętra hotelu utrzymane są w innej tonacji, a każdy pokój ma większą powierzchnię, niż wymaga tego kategoria czterech gwiazdek. Jeden z nich, tzw. królewski, to dwupoziomowy apartament, z sypialnią i łazienką na antresoli. Współwłaścicielem obiektu jest międzynarodowy sędzia piłkarski Grzegorz Gilewski. Aviator jest 11 hotelem w Radomiu i pierwszym o takim standardzie. Z pozostałych 4 mają po trzy gwiazdki, trzy po dwie i trzy po jednej.

Hotel Aviator w Radomiu jest jedenastym skategoryzowanym hotelem w tym mieście

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *