Uczestnicy PGE PRESS BALL 2013 w Hotelu Elbest

W dn. 25–27.10.2013 r. w Bełchatowie odbył się III Ogólnopolski Turniej Siatkarski dla Dziennikarzy i Mediów PGE Press Ball 2013. Uczestników turnieju gościł Hotel Sport sieci Elbest Hotels w Bełchatowie – jeden z obiektów zrzeszonych w grupie Polish Prestige Hotels & Resorts. W turnieju udział wzięło 12 drużyn. Pod siatką można było zobaczyć m.in. Marka Magierę, Jerzego Milewskiego i Ireneusza Mazura z Polsatu Sport, a także reportera „Wiadomości” Adama Federa. Na uczestników turnieju czekały także inne atrakcje – wycieczka do Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów oraz uczestnictwo w meczu PGE Skry Bełchatów z Indykpolem AZS Olsztyn. Zwycięzcą turnieju została drużyna dziennikarzy siatkarskiego portalu Pobloku.pl, która w finale pokonała inny konkurencyjny wortal Strefa Siatkówki – Siatka.org 2:1. Trzecie miejsce wywalczyli dziennikarze „Gazety Wyborczej – Płock”. Za najlepszą zawodniczkę turnieju uznana została Marta Gula, reporterka Polsatu Sport, natomiast najlepszym zawodnikiem został Dariusz Najmowicz, reprezentujący portal Pobloku.pl. Turniej PGE Press Ball odbył się w Bełchatowie już po raz trzeci, a biorący w nim udział dziennikarze byli wspierani przez zawodników drużyny PGE Skra Bełchatów. Sponsorem tytularnym wydarzenia była PGE Polska Grupa Energetyczna, a partnerami wspierającymi firmy Nikon i Okocim. Partnerami turnieju były też PGE Skra Bełchatów oraz sieć Elbest Hotels.