Konferencja potrzebna, ale z… niepotrzebnym zgrzytem

Pod koniec października w Gdańsku, w hotelu Novotel Marina, odbyła się I Ogólnopolska Konferencja dla Nauczycieli zorganizowana dla pedagogów ponadgimnazjalnych szkół hotelarskich.

Wykład Jacka Piasty, hotelarza, marketingowca i autora podręczników


Uczestnikami byli nauczyciele przedmiotów zawodowych, egzaminatorzy oraz dyrektorzy szkół hotelarskich i hotelarsko-gastronomicznych. Celem konferencji było podniesienie poziomu praktycznej wiedzy zawodowej uczestników. Z uwagi na utrzymanie wysokiej jakości prowadzonych przez trzy dni ćwiczeń - liczba uczestników została ograniczona do 105 osób, za co wszystkich zainteresowanych organizator - portal Hotelarze.pl przeprasza. Trenerami i wykładowcami byli: Sylwia Oparka, Teresa Nowicka i Jacek Piasta - autorzy podręczników do nauki hotelarstwa i materiałów dydaktycznych oraz Maria Bazylewicz-Radio, nauczycielka obsługi konsumenta, metodyk i doświadczony egzaminator. Ze strony organizatora konferencji, a i HOTELARZA, który był jej patronem, słowa uznania należą się dyrektorowi Novotelu Marina Stanisławowi Wilgockiemu i jego pracownikom. Nasz miesięcznik będzie też patronem II Ogólnopolskiej Konferencji dla Nauczycieli, która odbędzie się na przełomie lutego i marca 2009 roku w Warszawie.

JP
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *