Pięć gwiazdek Litwora

Zakopiański hotel Litwor, należący do grupy Trip, ma pięć gwiazdek. Od czasu, gdy tuż przy Krupówkach otwarto ten obiekt, minęło blisko 10 lat. Litwor był pierwszym czterogwiazdkowym hotelem w Zakopanem. Obiekt przeszedł ostatnio modernizację.
Hotel może jednorazowo przyjąć 126 osób w 56 pokojach i 5 apartamentach. Większość z nich posiada balkony z widokiem na Tatry. W Litworze znajduje się m.in. centrum konferencyjno-biznesowe, centrum rekreacyjne, salon Wellness & SPA, restauracja, bar oraz parking podziemny.
Od 2000 roku hotel należy do programu marketingowego Polish Prestige Hotels & Resorts skupiającego najlepsze obiekty hotelarskie w Polsce.
W skład grupy Trip wchodzą, oprócz Litwora, zakopiańskie hotele: czterogwiazdkowy Belvedere Resort & Spa, trzygwiazdkowy Czarny Potok oraz czterogwiazdkowy hotel Ossa Congress & Spa w Ossie, położony w gminie Rawa Mazowiecka.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *